دستگاه فرز دروازه ای

دستگاه فرز دروازه ای

فرز دروازه ای

قالب فرزهای دروازه ای از کشور هایی همچون آلمان اسپانیا روسیه و فرانسه میباشد که بنا به طول عرض و ارتفاع و همچنین وزن و کیفیت تفاوت های بسیاری با هم دارند . عموما فرز دروازه ای سبک برای پرداخت قطعات کوچک تر و نوع بزرگ برای پرداخت قطعات عظیم تر کاربرد دارند . فرزهای دروازه ای که ما در اختیار داریم هم پاسخگوی مشاغل کوچک و هم پاسخگوی شرکت های بزرگ و قطعات بزرگتر میباشد . لازم به توضیح است موقعیت جغرافیایی ما به گونه ای است که ماشین های سنگین به هیچ وجه به شهر اصفهان ورود پیدا نخواهند کرد و این یک مزیت بزرگ نسبت به رقبای دیگرمان میباشد . دیگر مزیت بزرگ این واحد خدماتی داشتن دستگاه فرز دروازه ای با ابعادی منحصر به فرد میباشد . ابعاد و ویژگی های این دستگاه فرز کاری نه تنها در ایران بلکه در خاور میانه بی نظیر میباشد . ضمانت خدمات ما مشتریان و برندهای بزرگی است که از سراسر ایران با وجود رقبای قدرتمند با ما همکاری مینمایند .

همانطور كه عمل تراشكاري توسط ماشينهاي مختلـف تـراش انجـام مـي شـود عمـل فرزكاري هم توسط ماشينهاي مختلف فرزكاري صورت ميگيرد.

تنوع در شکل و بزرگي قطعات صنعتي ايجاب میکند که ماشينهاي فرزكاري از نظر ساختمان و ابعاد گونه هاي مختلفي داشته باشند. اختلاف عمده ماشينهاي فرز در قرارگيري محور اصلي ماشین که تيغه فرز روي آن سوار ميشود ميباشد.

مهمترين نوع ماشينهاي فرز عبارتند از:

1-ماشين فرز افقي

2-ماشين فرز عمودي

3- ماشين فرز انيورسال

4- ماشين فرز دروازهاي

5- ماشين فرز كپي تراش

6- ماشین فرز سی ان سی


گالری